Ford Jaško Motor - autorizovaný partner Ford v Benešově

Vaše cesta k Jaško Motor v Benešově

Cesta vozem z dálnice D1 k Ford Jaško Motor s.r.o. v Benešově je snadno dostupná sjezdem na Mirošovice -  EXIT 21 – a dále rovně po silnici I.třídy 14.3km, dále se dáte vlevo po silnici II. třídy Červené Vršky, kde po cca 800 m dojedete na kruhový objezd - použijete 3. výjezd, kde pojedete po silnici II. třídy - Nová pražská – 424 m, dále rovně po silnici II. třídy Čechova. Zhruba po půl kilometru přijedete do našeho showroomu, kde vás rádi uvítáme!

Pokud jedete z náměstí v centru města Benešov, použijte ulici Pod Brankou, dále na kruhovém objezdu 1. výjezdem po ulici Nová Pražská, poté vpravo po silnci v ulici Čechova, která vás cca po 400 m dovede až k do našeho dealerství.

Cesta pěšky z Benešova z autobusového nebo vlakového nádraží je nejsnazší, pokud se dáte 140 m vpravo po Nádražní, dále vpravo ulicí Tyršova, stále rovně do kopce na Masarykovo náměstí, kde se dáte doleva a na na konci náměstí uličkou Na Karlově. V této ulici před Dolní zvonicí směrem vlevo projdete uličkou, která končí u schodiště. Sejděte schodiště směrem doprava do ulice Pod Klášterkou, poté stále rovně a dále vpravo ulicí Čechova, kde zhruba po 200 m dorazíte k nám do dealerství.

NABÍZÍME SLUŽBU PICK UP SERVIS: vyzvednutí a přistavení vozidla na servisu, u zákazníka.

Prohlédněte si naše kompletní kontaktní údaje včetně otevírací doby.